Kráska z Kuby 10.Diel

16. srpna 2012 v 16:43 | Carrie [E.189T] |  Kráska z Kuby
Autor: Carrie [E.189T]
Hl. Postavy: Claudia, Tom, Bill

"Kam jdeš?" Zvedl Bill hlavu z gauče, vpředvečer když odlétali domů.
"Musím si něco zařídit."Knukl a obouval se.
"Nejdeš za Claudií že?" Postavil se a zkřížil si ruce na prsou.
"Ano,jdu za ní! Potřebuju si sní promluvit."Zavázal si tkaničky.
"Všechno tím jenom zhoršíš." Zamračil se a Tom rudl vzteky, pořád to jeho peskování. Už mu to lezlo krkem, je dospělej! Nenechá si předci rozkazovat od mladšího brášky.
"Už toho do prdele nech! Je to moje věc! Teda naše!Musí se to vyřešit chápeš?! Tak se mi do toho sakra pořád neplet a nech to na mě!" Zavrčel
"Nechal sem to na tobě a vyspal si se sní." Zamumlal a Tom jenom protočil očima.
"Do toho ti nic není sakra!" Sykl a třískl dveřma, šel hotelem a přemýšlel.Nebydlela moc daleko, ale co jí jenom řekne? Neviděl jí skoro celý týden a on zítra odjíždí. Ubíjí ho to,musí jí vidět! Přišel před malý domeček,který byl celý bílí.V podstatě jako všechny tady. Zazvonil na zvonek a uviděl postarší paní, která vyšla.
"Tome?" Zeptala se ho opatrně a on zamrkal.
"Známe se?"Odpověděl, vůbec jí nepoznal.
"Sem máma, Claudie." Šla k brance.
"Oh, já vás nepoznal." Usmál se a ona protočila očima, neměla ho ráda už jenom proto, že její jediná dcerka se kůli němu trápila.
"Co tu chceš?" přešla hned k věci a on si odkašlal, věděl že ho nemá ráda a ani se tomu nedivil.
"Přišel sem za Claudií." Zamumlal tiše.
"Spí, měla noční přišla až ráno." Řekla mu jenom a šla do domu. On tam drze vešel a ona zamrkala.
"Musím sní mluvit, já zítra odjíždím potřebuju…"Nedořekl to protože se mezi dveřma objevila rozespalá Claudie v krátkém tričku a kraťáskách. Tom suše polkl,proč mu to dělá?
"Mami nech ho." Zamumlala a ona kývla, ještě se na Toma zle podívala a zašla do domu.
"Co chceš?" Sykla směrem k němu a on zakroutil hlavou, aby se probral z transu.
"Tebe." Zamumlal a ona se zhluboka nadechla.
"Zítra odjíždíme…" Podíval se na ní a ona stuhla. To snad není možné, tak brzo? Fajn, nemluvila, sním, ale už jenom to, že je ve stejném městě jako ona jí naplňovalo.
"Jo,aha." Zamumlala.
"Já sem se nepřišel rozloučit." Sykl, začínal se vztekat.
"A co teda chceš?" Překřížila si ruce na prsou.
"Musíme si promluvit! Takhle to nejde, tys mě ani nenechala abych ti řekl co mám na srdci já!"
"Já to ale nechci slyšet,ještě něco?!" Zamumlala a on začal rudnout.
"Víš co ty seš?! Si horší sebec jak sem já! Myslíš jenom na sebe na nikoho jiného! Pořád jenom ty,ty kdo ublížil tobě,kdo tobě co udělal! Já tady sakra za tebou celou dobu lezu jak takovej kretén!"Zavrčel na ní a ona zalapala po dechu, vůbec si nikdy nepomyslela že jí tohle někdy on řekne.ON!
"Nikdo tě o to neprosil!" Sykla docela hlasitě.
"Chováš se jak malé děcko Claudie! Všechno co sem ti udělal mělo důvod! A víš jaký?! Žárlivost! Nesnesu když je u tebe někdo jinej jak já! Nenávidím když se tě dotkne někdo jiný jak já! Všechno to bylo proto, protože si měla oči jenom pro Billa a mě sis nikdy nevšímala! Pořád jenom Bill,Billíček, Billánek! Ale co sakra já?! Co sem já?! Já tě miluju celou tu dobu! Miloval sem tě už téhdy když si odešla! Proto sem byl tak zlej! Protože tě celou tu dobu miluju! Nechci žádnou chci jenom tebe chápeš?! Ale ty se chováš jako kráva! Utíkáš před tím co cítíš! A raději řekneš že ta noc,Jak sme se MILOVALI." To milovali zvýraznil, měl šílenej vztek, musel to ze sebe všechno dostat."Že to byla chyba! Jenomže nebyla! A ty sama víš že to chyba nebyla protože si mi to řekla sama!Radši se mi budeš vyhýbat a necháš mě abych trpěl jako takovej pes! Fajn, chceš abych si sežral všechno co sem ti udělal?! Fajn já se tomu kurva nebráním! Ale přestaň se chovat jak malé děcko a postav se problémům čelem!"Zaječel a zhluboka dýchal, všechno to řekl na jeden dech, ona se na něj jenom vyděšeně dívala a stékali jí slzy.Má pravdu, ve všem. On má pravdu! On se celý zadýchaný na ní díval šíleným pohledem, až z něj měla strach.
"Tohle je všechno, co sem ti chtěl říct! Doufal sem, že budu mít možnost se stebou rozloučit jinak, ale já nechci! Nechci! Nebudu za tebou už běhat, už mám toho sakra dost a mám taky svojí hrdost! Tak se měj krásně Claudie Düssleová!" Sykl a třískl s jejích brankou, měl hroznej vztek. Ona sklouzla zádama po dveřích a rozbrečela se. Sakra je tak hrozně hloupá, vždyť ho teď od sebe odehnala ona. Vyběhla na ulici a dívala se kolem sebe,ale nikde ho neviděla. Stekla jí slza a utekla do pokoje, kde si lehla do postele. Její máma ani neměla odvahu jít za ní, všechno to slyšela..

Tom celý šílený třískl dveřma od hotelového pokoje a Bill vystrčil hlavu z kuchyně, byl u nej protože se rozhodl že mu pomůže zabalit. Měl tam nehorázný borel, a vůbec ho to netankovalo.
"Co se stalo?" Zeptal se ho opatrně když viděl jak je rudej a kope do věcí.
"Nic, co se asi tak mohlo stát drahý bráško, to že já kretén sem se zamiloval do tý, do tý.." Zaťal ruku v pěst, nechtěl o ní říct nic zlého, ale nemohl se udržet.."Do tý krávy!"Sykl a Bill se zamračil se nadechl že mu něco řekne.
"Já idiot sem se do ní zamiloval a co dělá ona?! Dělá že se nic nestalo a dělá ze sebe velice ledovou královnu! Chová se jak malé děcko! Co na ní sakra vidím?! Asi to jak je šíleně krásná, dokonalá. Bože ten její úsměv a oči. Je tak šíleně nádherná až se mi chce s toho brečet!" Bouchl rukou do zdi a Bill zamrkal.
"Víš co mi řekla na to, když sem jí řekl že za ní lezu jak takovej kretén?! Prý "Nikdo tě o to neprosil." Chápeš to?! Co je tohle za svět kurva?!" Zaječel. Byl celej rudej a rozčílenej.
"Víš co je nejhorší?! Že já debil sem doufal v to, že se zamnou rozběhne a řekne mi že mě miluje! Ale ne, ona tam stála a brečela! Víš jak mi to trhalo srdce jí vidět jak brečí?! A znova kůli mě?! Byl to hroznej pocit Bille! Jenomže já už nechci! Mám taky svojí hrdost! Já za ní nechci pořád lozit! Ať si jednou přileze taky ona!" Zaječel a třískl dveřma od ložnice, Bill jenom zamrkal a viděl jak padá na zem omítka. Tom si celý vzteklý začal házet věci do kufru, chtěl pryč, co nejdřív chtěl odejít a zapomenout. Ikdyž věděl, že teď to už nebude tak jednoduché jako kdysi.V té době si nepřiznal že jí miluje, ale teď by to klidně vykřičel do celého světa.

"Jdu se projít." Pípl večer asi kolem deváté, celý vztek ho přešel a přišlo mu to líto.Ikdyž věděl, že má pravdu a taky za ní nemínil už lozit. Zul si boty a nesl si je v rukou, přecházel se po pláži.
"Kdybys tady byla…"Zašeptal tiše a zhluboka se nadechl, nechtěl brečet. Ne. Bylo to šíleně romantické, měsíc vysoko na obloze, šum moře a písková pláž, na které byl sám.
Claudie hledala Toma snad všude.
"Kde je?" vletěla Billovi do pokoje, když jí Tom neotevíral. On se na ní nechápavě podíval, byla celá zadýchaná, od ní z domu běžela.
"Nevím, řekl že se jde projít." řekl jí a ona si opřela hlavu o futro.
"Sem taková kráva." špitla a stekla jí slza. Bill kní šel, ale ona zakroutila hlavou.
"Musím ho najít Bille."špitla a vyběhla ven. Oběhla snad celé město, a pak šla na pláž.Přecházela se tam a po tvářích jí stékali slzy, tak šíleně ho milovala, a nechtěla ho ztratit. Kůli němu by se vrátila do Německa, jenom aby byla sním. Milovala to tady, ale jeho milovala víc.
"Tome."Vydechla tiše, když ho viděla jak sedí v písku s hlavou na kolenou. Okamžitě se za ním rozběhla, ikdyž měla pocit že snad umře s toho jak je vysílená. Skočila na něj a Tom vůbec nepobíral co se to děje, jenom se viděl v písku.
"Claudie?!" Vydechl nechápavě a ona ho silně tiskl ak sobě a obímala, sama nechápala kde se vní bere tolik síly. Jenom nechtěla aby jí od sebe odstrčil. On chvilku nepobíral,ale pak si jí na sebe přitiskl.
"Odpust mi to, máš pravdu ve všem máš pravdu." šeptala a tiskla se k němu. Tom se zhluboka nadechl že jí něco řekne ale ona si chytila jeho tvář do dlaní.
"Sem šílená, sem hrozně hloupá, nebyla to chyba ne.Miluju tě Tome, šíleně tě miluju. Odpustila bych ti cokoliv, odpust mi prosím, že sem taková kráva." Stekla jí slza a on jí chytil za týl.
"Já ti nemám co odpouštět,zasloužím si to.Claudie ani nevíš jak sem rád že si přišla, já už ztrácel naději, už sem myslel že odejdu bez tebe, že už tě nikdy neuvidím." Zakňučel bolestně, jenom ta myšlenka ho zabíjela.
"Ne." Zašeptala a pohladila ho po tváři. "Půjdu stebou, kamkoliv. Třeba na konec světa ale hlavně že budu stebou." Zašeptala a stekla jí slza. On jí jemně políbil. Nemohl tomu uvěřit, ona přišla a za všechno se mu omluvila a chce sním odejít zpátky do Německa. Byl šťastný.
"Miluju tě." Zašeptala mezi polibkama, kterými jí Tom obdarovával. Když slyšel to, co právě řekla celý se rozechvěl a políbil jí vášnivěji.
"Taky tě miluju."Zašeptal a položil jí do písku. Oba si užívali doteků a polibku toho druhého. Claudie už neměla žádné předsudky, on byl to jediné co chtěla a teď momentálně taky měla.

PS: Já vím, ukončila sem to v tom nejlepším, přesně jak to umím xD

Carrie [E.189T]

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama