Kráska z Kuby 11.Diel - KONIEC.

16. srpna 2012 v 16:44 | Carrie [E.189T] |  Kráska z Kuby
Autor: Carrie [E.189T]
Hl. Postavy: Claudia, Tom, Bill

Claudie si užívala každý dotek Tomových rtů na těch jejích. Claudie se pokládala do písku a Tom si lehal na ní. Byl tak šťastný, chvěl se snad na celém těle.Zajížděla mu prstama do vlasů a nechala se unášet vším, co k němu cítila.Všema citma.
"Sem celá zpocená." řekla tiše,když z ní Tom stahoval triko,nemohl se dočkat až znovu uvidí její tělo.
"To teprve budeš." Zašeptal a přetáhl jí ho přes hlavu.Claudie mu pomohla a usmála se nad Tomovým výrazem.Vypadal jako malej kluk, co vidí prvně v životě velké auto. Byl krásnější jak obvykle. Očka mu zářila, nemohla si pomoct, ale musela se na něj dívat.Pořád.Zaklonila hlavu víc dozadu, aby měl Tom lepší přístup k jejímu krku. Nemohl tomu uvěřit. Děje se to znovu, a to už v to ani nedoufal. Nedoufal v to, že jí znovu ucítí jak leží pod jeho tělem a chvěje se. Nedoufal, že jí bude slyšet znovu tiše sténat,že jí bude znovu milovat.
Claudie mu přetahovala přes hlavu jeho triko obřích rozměrů. Těšila se, tak moc se těšila na to, až ho znovu ucítí na sobě,v sobě.Zalapala po dechu, když se Tom svýma horkýma rtama dotkl jejích prsou, a on si to užíval.Užíval si každý jeden sten který se prodral z jejích rtů a za který, mohl on.Užíval si tu atmosféru kolem, šum moře, rozpálený písek a jejich těla.Zářivý měsíc nad nimi,užíval si jí.Jejich těla je vzájemně pálila,byli tak rozpálení.Tom jí laskal krk svýma rtama a šmátral jí za zádama. Rozepl podprsenku a dal jí bokem, začal jí rtama laskat prsa a ona vydechla slastí.
"Všechno budeme mít od písku."Zašeptala.
"Na tom nezáleží."Pípl tiše a políbil jí.Ona jenom kývla. Samozřejmě že na tom nezáleželo.V tuhle chvíli totiž nezáleželo vůbec na ničem.Byli jenom oni dva, a tak to zůstane. Rukama mu sklouzla po zádech až k bříšku, kde mu rozepla pásek. Tom jí trochu pomohl a sundal si kalhoty. Claudie se ho jemně dotkla rukou, a hned cítila jak byl hrozně tvrdý.Tiše vydechla a Tom se usmál. Jemně jí okusoval kůži kolem bradavek, a jazykem jí přejel po kousanci, který tam pořád měla. Usmál se sám nadrbou, tohle musela být docela bolestivá značka,ale vydrží déle jak nějaký cucflek. Doufal, že si jí bude moct časem označkovat i jinak, jako kousanýma a cucflekama. Třeba prstýnkem. Byl šílenec, ale přemýšlel o svatbě,byli spolu teprve pár minut, a on si jí už chtěl vzít.Tom se věnoval jejím rtům s větší razancí jak kdykoliv předtím, byl tak krásně jemnej. Chtěl se milovat, sní. Ted hned.Ručkama jí klouzal po stehnech a pomalu jí stahoval kalhoty, které měla. Zachvěla se, vánek od moře už nebyl tak příjemně teplý jako před chvilkou.
"Zahřeju tě." Zašeptal jí do ouška a otřel se svým klínem o ten její.Ona tiše zakňučela a přitiskla si ho na své tělo víc.On se spokojeně usmál a vydechl jí do ouška. Rukama jí bloudil po těle, pamatoval si jak je její kůže krásně hebká, jak dětská.Pamatoval si vůni její kůže, slyšel její steny. Nebylo to tak dávno co se milovali, ale tu chvíli si chtěl zapamatovat, protože si myslel že to je naposled co jí má takhle u sebe. Bylo to, to nejkrásnější co zažil.
Jemně olíbával její rty a někdy jemně kousl, odměnou mu bylo její usyknutí a zarytí jejích drápků do jeho ramen. Ani jeden z nich nechtěl nic uspěchat, měli tolik času. Tak hrozně moc času. Celý život. Cítil jak mu Claudie stahovala trenky, on se tak rád nechal. Pomohl jí a to stejné spravil s jejím spodním prádlem. Pomalu jí ho sundával a líbal jí na vnitřní straně stehen, ona se chvěla a kousala do rtů. On se usmíval, byl tak štastnej. Užíval si, jak její tělo bylo poseto husí kůží. Miloval to-miloval jí.Rtama jí vyšel od stehen přes bříško,prsa až ke rtům a jemně jí líbal, chtěl být už v ní, ale oddaloval to. Chtěl jí slyšet prosit. Jemně jí kousal do krku a otíral se jí o klín, tiše sténala.
"Tome."Knukla a on se jí podíval do očí, natiskla mu stehna na boky a snažila se mu přitisknout na klín víc, on ucukl.
"Prosím." Zašeptala a on se ošil, ona ho prosí? Myslel si,že to už neuslyší. Políbil jí jemně a přirazil do ní. Vydechla mu do rtů a to on miloval. Jemně se v ní pohyboval a poslouchal jak mu sténá do ouška.Ona byla štěstím bez sebe, byla ním naplněná. Nechtěla se soustředit na nic jiného jako na něj, jeho tělo, jeho polibky. Bylo to všechno tak dokonale romantické. Ikdyž si z jejich "Poprvé" pamatovala všechno, každý jeden detail. Byla si jistá, že tohle bude nesčetně krát dokonalejší. Tom se zapřel rukama u hlavy Claudie a sténal jí do rtů. Užíval si to, každý její výdech, sten. Všechno si to užíval, ikdyž věděl, že to bude slyšet ještě tolik krát. Tolik krát. Přál by si takhle zůstat navždy, jenom aby jí měl co nejblíže.
"Miluju tě." Vykřikla a zaklonila hlavu, ten výkřik se ozýval všude kolem nich. Nabudilo ho to a on zrychlil, držel jedno její stehno a přirážel, oba byli zpocení, zadýchaní a tak příjemně unavený, ale ještě nebylo po všem. Díky bohu.
"Já tebe taky." Vydechl jí do rtů a přirazil silněji. Ona ho kousla do rtu a tiše zakňučela, jemu se její reakce velice líbila. Snažil se být co nejjemnější, snažil se aby si to užila co nejvíc, on si to užíval, víc jak kdy předtím. Miloval se sní jenom jednou,teda teď dvakrát a nikdy to nebylo pro něj tak dokonalé jako sní.Dal by jí cokoliv, jenom kdyby jí to viděl v jejích krásných očích.
Měl pravdu, zima už jí vůbec nebyla, bylo jí teplo, šílené teplo, že měla chuť se hodit do toho moře a zchladit své rozpálené tělo.
Všechno to bylo rychlejší jak si oba uvědomovali. Každý Tomův příraz nabíral na síle, a oba sténali víc a víc. Ona se dokonce prohýbala slastí. Oba najednou slastně vykřikli, hlavně ona. Tom na ní unaveně spadl, byl celej zadýchanej, srdce mu bušilo hroznou rychlostí, jakoby mu snad chtělo vyskočit z hrudě, to stejné taky u ní. Myslela si, že snad chytí infarkt. Jejich orgasmus byl delší jak kdy jindy a oba si to vychutnali.
"Zahřál si mě dokonale." Zašeptala a on se usmál a políbil jí.
"Taky si se zpotila víc jak si byla." Usmál se a prstem jí přejel po mokrém bříšku. Ona jenom přikývla a nechala se od něj líbat. Zůstala by takhle věčně, jenom aby ho měla u sebe, aby cítila jeho přítomnost, tělo, polibky.
Ještě v ten večer, si šla Claudie domů sbalit všechny svoje věci. Promluvila si s mámou, a řekla jí že by se chtěla vrátit. Mamce se to samozřejmě že nelíbilo, byla to její jediná dcera, kůli které se odstěhovala sem a Teď se má vrátit?! Nějak se jí do toho nechtělo, ale nakonec souhlasila stím, že se přestěhuje taky. Proč taky ne? Německo bylo její rodná země, ikdyž se odtamtud odstěhovala, nikdy ho nepřestala milovat. To vlastně ani nejde, je to její vlast, narodila se tam, a žila tam vlastně, skoro celý život, až na několik let co žili tady. S Tomem se samozřejmě že nesmířila, neměla ho ráda za to, co provedl její princezně, ale taky byla šťastná sní, protože viděla na tváři její dceři úsměv jako nikdy předtím-byla zamilovaná.
"Tome tak co.."Zarazil se Bill v půlce věty, když čekali ráno na letišti.Překvapilo ho, že sním jde Claudie, a dokonce se vedou ruka v ruce a září jako sluníčka.
"Ušlo mi něco?" Zeptal se a zvedl obočí. Claudie se usmála a líbla ho na tvář, na co se Tom trochu zamračil,ale pak se spokojeně usmál když se k němu vrátila a propletla si sním prsty.
"Stěhuju se." Usmála se a Tom jí líbl na spánek, a šel si koupit něco k jídlu. Let letěl až za dvě hodiny.
"Kam?" Nechápal.
"Zpátky." Usmála se a podívala se na Toma.
"Neříkej mi že.." Zamračil se Bill, možná trochu doufal, že by u ní měl předci jenom šanci, alespoň malinkou, ale věděl, že jestli je s Tomem, tak se nemusí ani snažit, a bráchovy by do holky nikdy nešel.
"Miluju ho Bille." Pípla a podívala se na něj omluvně. On si povzdechl a objal jí.
"Já vím beruško." Líbl jí do vlasů a ona se usmála.
"Doufám, že mu nezlomíte srdce záhadná Krásko z kuby." Zasmál se Bill a ona mu flákla.
"Doufám, že ho on nezlomí mě, a nejsem Kráska z Kuby." Zamračila se a Bill se začal smát.
"Nikdy sem si nemyslel, že tě tady najdeme, a po tolika letech znovu uvidím. A vůbec sem nepočítal stím, že budeš s mým bráchou a odstěhuješ se kůli němu zpátky!" Vypískl a ona jenom zvedla ramena.
"Něco ti řeknu."Usmála se na něj a Bill nastražil ouška.U toho se dívala na Toma.
"Stará láska nikdy nerezaví, to nevíš?" Zasmála se a dala mu pohlavek. Oba se začali smát, a ani jeden s kluků nechápal čemu se smějou.

V příběhu těhle dvou, se potvrdilo, že utíkat před problémama se nevyplácí. Problémy vás stejně doženou, a spíš budou omnoho horší. Taky ne nadarmo se říká "Stará Láska Nikdy neřezaví." Někdy tohle přísloví neplatí, ale někdy zase ano.

KONEC!

PS: Takže, jak sem psala na začátku, povídka je pro mojí nejlepší kamarádku Carolínku. Chtěla sem aby skončila úplně jinak, ale nějak z toho vzešlo. Proto je tenhle konec celkem trapný, teda alespoň podle mě.Taky je to moje poslední povídka v českém jazyku. Jestli se vám tahle povídka nelíbila, tak to vůbec nevadí. Stačí, že se líbí jíhttp://carries.blog.czkde najdete všechny má dílka. Tak příjemné čtení
Carrie [E.189T]
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jennifer Kaulitz :) Jennifer Kaulitz :) | E-mail | Web | 11. září 2012 v 17:24 | Reagovat

Dokonalosť! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama